logo

روان نت پارس

-----------------------------------------------

شرکت روان نت پارس به طور عمده در زمینه اندازه گیری و پایش وضعیت تجهیزات فعالیت میکند. ما در تلاشیم تا با همیاری همه شرکای خود شامل خریداران، کارکنان، شرکتهای برون مرزی، جامعه فنی و مهندسی کشور، دانشگاهها و… خدمات و فناوریهایی نوآورانه، پیشرو و باکیفیت به بنگاههای صنعتی گوناگون در گستره ایران پهناور پیشکش کنیم. ما به اصول رقابت منصفانه در آوردگاه کسب و کار باورمندیم و امیدواریم خدمات و فناوریهای عرضه شده گوشه ای از نیازهای خریداران را برآورده کند.

------------------------------------------------ ارتباط با مدیر عامل : m.sabzi@ravannp.ir
989122254192+
در فرآیند تولید مدرن، یکی از مولفه های اثرگذار روی کیفیت کالای پایانی، دقت اندازه های هندسی قطعه های بکار رفته در آن است. این موضوع از چند جنبه گریز ناپذیر است، که زیبایی شناختی، ایمنی و… را در بر میگیرند. اما از دید کنترل کیفیت پیروی از تلرانسهای مشخص شده روی نقشه قطعه ها بسیار حیاتی است چون بدون آن سرهم بندی آنها در خط مونتاژ بسیار دشوار و گاهی ناشدنی است. برای اینکه قطعه ها در گستره تلرانسهای خاسته شده از سوی طراح، تولید شوند، باید ماشین ابزارها ترازهای هندسی لازم را داشته باشند. تراز کردن ماشین ابزارها در سالهای اخیر به کمک ابزارهای لیزری انجام میشود که با داشتن سخت افزار و نرم افزار پیشرفته کار را بسیار ساده کرده اند.
کاربرد مهم دیگر ترازهای لیزری سنجش تلرانسهای هندسی هنگام عملیات نصب و راه اندازی تجهیزاتی مانند فلنجها، غلطکها، توربینها و… است. کاری که تا پیش از عرضه این ترازهای لیزری بسیار زمانبر و دشوار و گاهی خطادار بود.
در این راستا ما به عنوان همکار رسمی شرکت Status Pro GmbH ابزارهایی کارآمد در دو گروه <<کالیبراسیون ماشین ابزار>> و <<تراز کردن اجزای ماشین>> عرضه میکنیم:

کالیبراسیون ماشین ابزار

اینجا کلیک کنید

تراز کردن اجزای ماشین

اینجا کلیک کنید