logo [vc_empty_space height="38px"]

تاریخچه روان نت پارس

[vc_empty_space height="18px"] لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. [vc_empty_space height="31px"] [vc_empty_space height="26px"] m.sabzi@ravannp.ir
989122254192+

[vc_row css=”.vc_custom_1538989934704{margin-top: 60px !important;margin-right: 60px !important;margin-bottom: 60px !important;margin-left: 60px !important;}”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

در فرآیند تولید مدرن، یکی از مولفه های اثرگذار روی کیفیت کالای پایانی، دقت اندازه های هندسی قطعه های بکار رفته در آن است. این موضوع از چند جنبه گریز ناپذیر است، که زیبایی شناختی، ایمنی و… را در بر میگیرند. اما از دید کنترل کیفیت پیروی از تلرانسهای مشخص شده روی نقشه قطعه ها بسیار حیاتی است چون بدون آن سرهم بندی آنها در خط مونتاژ بسیار دشوار و گاهی ناشدنی است. برای اینکه قطعه ها در گستره تلرانسهای خاسته شده از سوی طراح، تولید شوند، باید ماشین ابزارها ترازهای هندسی لازم را داشته باشند. تراز کردن ماشین ابزارها در سالهای اخیر به کمک ابزارهای لیزری انجام میشود که با داشتن سخت افزار و نرم افزار پیشرفته کار را بسیار ساده کرده اند.
کاربرد مهم دیگر ترازهای لیزری سنجش تلرانسهای هندسی هنگام عملیات نصب و راه اندازی تجهیزات مانند فلنجها، غلطکها، توربینها و… است. کاری که تا پیش از عرضه این ترازهای لیزری بسیار زمانبر و دشوار و گاهی خطادار بود.
در این راستا ما به عنوان همکار رسمی شرکت Status Pro GmbH ابزارهایی کارآمد در دو گروه <<کالیبراسیون ماشین ابزار>> و <<تراز کردن اجزای ماشین>> عرضه میکنیم. برای آشنایی بیشتر با هر گروه میتوانید روی آن کلیک کنید:

[/vc_column_text][vc_empty_space]

[/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”4159″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]