logo

تاریخچه روان نت پارس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
m.sabzi@ravannp.ir
989122254192+

همکاران جهانی

با شرکتهای همکار ما در دیگر کشورها آشنا شوید.

ما محصولها و خدمات شرکتهای ذیل را در ایران عرضه میکنیم:

CM Technologies GmbH

شرکت CM Technologies GmbH در سال ۲۰۰۳ با نام Kittiwake GmbH کار خود را آغاز کرد. این شرکت از آغاز تا به حال در حوزه پایش وضعیت با ارائه راهکارهایی نوآورانه در تلاش بوده است تا پیشرفته ترین فناوری را به جویندگان ابزارهای پایش وضعیت در سراسر جهان پیشکش کند. دفتر مرکزی شرکت و کارخانه آن در شهر Elmshorn، کشور آلمان قرار دارد و بیشتر ابزارهای اندازه گیری این شرکت صددرصد ساخت آلمان هستند که خود گواهی بر کیفیت بالای آنهاست.

Argo-Hytos GmbH

با بیش از ۷۰ سال پیشینه و ۱۴۰۰ نفر کارمند در سراسر جهان، Argo-Hytos بازیگری کم همتا در حوزه قطعه ها و تجهیزات هیدرولیک روغنی است. این شرکت از آغاز تا بحال به ارائه راهکارهای فناورانه در زمینه هیدرولیک روغنی شامل انواع شیرها، فیلترها، پیشرانها، حسگرها و… پرداخته است. دفتر مرکزی شرکت در شهر Kraichtal، کشور آلمان قرار دارد و دارای کارخانه هایی در آلمان، ایتالیا، لهستان، آمریکا، چین و هندوستان است. البته طبق هماهنگی انجام شده محصولات عرضه شده در بازار ایران تنها از کارخانه آلمان فراهم میشوند تا خیال خریداران گرامی از کیفیت آنها آسوده باشد.

Status Pro maschinenmesstechnik

شرکت Status Pro در سال ۱۹۹۵ میلادی برپاشده است و از آن هنگام تا کنون در زمینه سنجش ابعادی و تحلیل تلرانسهای هندسی ابزارهای اندازه گیری پیشرفته لیزری و نرم افزارهای مربوطه را طراحی، تولید و در سراسر جهان عرضه میکند. دفتر و کارخانه مرکزی شرکت در شهر بوخوم، کشور آلمان واقعند و همه محصولات خود را در اروپا تولید میکند. از دیگر فعالیتهای این شرکت میتوان به خدمات قراردادی سنجش ابعادی و برگزاری دوره های آموزشی اشاره کرد.