logo

تاریخچه روان نت پارس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
m.sabzi@ravannp.ir
989122254192+
qodef-image-with-icon

نصب و راه اندازی

فروش پایان کار ما نیست، بلکه نقطه آغاز فرآیندی دراز مدت و برد-برد با خریداران گرامی است. پس از تحویل تجهیزات درخاستی خریدار، راهبری و کار با آنها به طور کامل در محل خریدار آموزش داده میشود. اگر تجهیزات نیاز به هرگونه عملیات نصب و راه اندازی داشته باشند، در صورت درخاست خریدار، این خدمات به طور جداگانه به ایشان پیشنهاد داده میشود.

ضمانت، تعمیرات و قطعه های یدکی

همه تجهیزات ارائه شده از سوی سازندگان به مدت ۱۲ ماه در برابر هر گونه خرابی ناشی از فرآیند تولید آنها ضمانت میشوند. پس از سپری شدن دوره ضمانت، شرکت روان نت پارس به مدت ۱۰ سال قطعه های یدکی لازم و خدمات تعمیراتی را به خریداران گرامی ارائه میکند.
qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

کالیبراسیون

همه دستگاههای اندازه گیری برای حفظ دقت خود در گستره مشخص شده هنگام طراحی، باید به طور دوره ای کالیبره شوند. در صورت علاقمندی و درخاست خریداران گرامی خدمات کالیبراسیون از سوی سازنده دستگاه به ایشان ارائه میشود.

آموزش

آموزش عنصر جدایی ناپذیر هر سازمان پیشرو در دنیای کنونی است. بدون آموزش هیچ سازمانی نمیتواند به هدفهای خود برسد. براین اساس، ما نیز برنامه آموزشی فراگیری به دوستداران و دست اندرکاران حوزه های مرتبط ارائه میکنیم.

بیشتر بدانید

qodef-image-with-icon